Кошельки и Барсетки Victoria's Secret оптом

На странице:
Victoria's Secret
Саме Лесли Векснер згодом зробив цей бренд одним з ведучих на ринку. Векснер побачив реальний шанс зробити приємним для ока навіть те, що, як правило, приховано під одягом. Він зрозумів, що практично будь-яка жінка, що купувала і носила "просто білизну", в душі прагнула носити щось ексклюзивне і красиве.
Перше, що зробив Векснер - позбавився від іміджу "райського куточка для чоловіків" і зробив ставку на жіночу аудиторію. Для посилення сприйняття бренду як суто європейського в каталогах вказувалося, що основний офіс компанії знаходиться в Лондоні, хоча насправді він знаходився в Огайо. Нижня білизна від Victoria's Secret позиціонувалася як доступна розкіш.
Атмосфера сексуальності, вишуканості і романтизму імпонувала жінкам значно більше, ніж нескінченні полиці супермаркетів з одноманітними боягузами і ліфчиками.
Щоб побудувати "бренд з великої букви", Векснер найняв Финкельмана, що має міру MBA від Гарварду, 14 років того, що пропрацював консультантом в McKinsey & Company. Victoria's Secret проводить постійні шоу, покази новинок із залученням супермоделей.
Новинки випускаються кожен сезон. Онлайн показ новинок від Victoria's Secret в 1999 році став однією з найзначніших подій Інтернету. Щоб підтримувати зростання продажів, компанія планує продавати найбільш популярні в каталогах моделі в усіх своїх магазинах. Каталоги, що виходять накладом близько 365 мільйонів екземплярів, приносять третину усіх доходів компанії. 30 вересня 2011 року відбулося відкриття першого фірмового бутику в Росії.

Моделі Victoria's Secret щорічно входять в рейтинг Forbes. На 2014-2015 рік троє моделей входять в список самих високооплачуваних[2]: Адриана Ліма - 9 млн $[3], Алессандра Амбросио - 5 млн $[2], Кэндис Свейнпол - 5 млн $. Ангелы Victoria's Secret "Ангелы" Victoria's Secret - найбільш відомі моделі, що представляють продукцію компанії. Дебют ангелів відбувся під час четвертого щорічного показу в 1998 році.
Першими "ангелами" стали Тайра Бэнкс, Хелена Кристенсен, Карен Мюлдер, Стефани Сеймур і Даниэла Пештова. Моделей називають "ангелами" завдяки тому, що під час щорічного показу вони традиційно виходять на подіум з різноманітними крилами за плечима, схожими на крила метеликів, ангелів, птахів і фей. 13 листопада 2007 "ангели" Victoria's Secret удостоїлися "зірки" на голлівудській "Алеї Славы".
Victoria's Secret -производит стильні жіночі гаманці і аксесуары для модних і ділових дівчині, які упевнені у своєму бізнесі і стилі.